O nas

ARTMAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa – istniejemy od 1993 roku. Jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem produkcyjno-handlowym, które od ponad 25 lat specjalizuje się w przetwórstwie i konfekcjonowaniu warzyw. Współpracując z lokalnymi dostawcami – głównie z Małopolski – starannie selekcjonujemy surowce używane do produkcji, dzięki czemu naszym kiszonkom, barszczom, czy żurom zapewniamy niepowtarzalny, tradycyjny „staropolski” smak oraz pełną gamę wielorakich walorów prozdrowotnych.

Mamy jednakże pełną świadomość konieczności poszerzania naszej oferty produktowej oraz nieustannego doskonalenia procesów jakościowych. Dlatego też został w firmie wdrożony i poddany certyfikacji System Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Żywności BRC Global Standard for Food Safety. Większość naszych produktów jest także objęta certyfikatami „Doceń Polskie”. Staramy się również dostosowywać do trendów i wymagań ewoluujących na przestrzeni ostatnich lat – stąd pomysł i realizacja projektu związanego z produkcją certyfikowanej żywności ekologicznej, którą z powodzeniem od kilku lat wprowadzamy na rynek.

„Artman” to także sklep internetowy oferujący największy w kraju wybór opakowań szklanych w postaci butelek i słojów, a także akcesoriów do domowego wyrobu przetworów, soków i napojów alkoholowych.

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, a tradycja zobowiązuje…!

Wspólnicy spółki „Artman”

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl