Od 2019 roku jesteśmy certyfikowanym producentem żywności ekologicznej. W ofercie naszego sklepu znajdują się artykuły spożywcze wytworzone na bazie surowców pochodzących z certyfikowanych upraw ekologicznych. Zgodnie z wytycznymi, nasze ekologiczne soki czy kiszonki nie są wytwarzane z organizmów genetycznie zmodyfikowanych (tzw. GMO), ani też przy ich użyciu. Zapraszamy do zakupów!

Żywność ekologiczna

Zdrowa żywność z certyfikatem, czyli “Eko liściem”

Certyfikowana żywność ekologiczna oznaczana jest tzw. „Eko liściem”, czyli unijnym symbolem, potwierdzającym, że produkty spełniają określone normy.  Na symbolu produktów ekologicznych znajduje się 12 białych gwiazdek ułożonych w kształt liścia na jasnozielonym tle. Gdy spojrzysz na etykiety produktów zgromadzonych w naszej kategorii “Zdrowa żywność”, to znajdziesz ten symbol, a obok niego także numer identyfikujący jednostki certyfikującej. 

Warto wiedzieć, że wytwarzanie eko produktów odbywa się pod stałym nadzorem jednostek certyfikujących. To one gwarantują przestrzeganie wymogów określonych dla produkcji ekologicznej na wszystkich jej etapach - począwszy od uprawy, poprzez przetwórstwo, aż do etapu dystrybucji i sprzedaży.

Sklep ze zdrową żywnością ekologiczną

W sklepie oferujemy produkty ekologiczne własnej produkcji. Korzystamy wyłącznie ze składników pochodzących ze sprawdzonych gospodarstw ekologicznych i sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę.

Na początku skupiliśmy się na produktach, które są “witaminowymi bombami” - kiszonkach oraz sokach z kiszonych warzyw. Dzisiaj chyba nikogo nie trzeba przekonywać do spożywania kiszonek, zwłaszcza ekologicznych, więc tylko w wielkim skrócie wyjaśniamy, dlaczego zyskały one miano nie tylko zdrowej żywności, ale wręcz superfood. Po pierwsze - kiszonki są uznawane za najlepszy naturalny probiotyk, po drugie - są cennym źródłem witamin (w tym przeciwutleniaczy) i składników mineralnych, a także błonnika pokarmowego, po trzecie - to produkty niskokaloryczne, które wspierają odporność i pracę układu pokarmowego. Gorąco zachęcamy do włączenia ekologicznych kiszonek i soków z kiszonych warzyw do codziennego menu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl